O mnie

Jestem dyplomowanym terapeutą SPA & Wellness o specjalności Masaże orientalne i ajurwedyjskie. Na masaże chodzę odkąd zaczęłam zarabiać pierwsze pieniądze. Początkowo odbywało się to sporadyczne. Z ciekawością, ale bez specjalnej regularności próbowałam różnych rodzajów masażu. I było to przyjemne.

W masażach zakochałam się wtedy, gdy sama zaczęłam masować, a masażom zaczęłam poddawać się regularnie. Odczułam wówczas, że masaże, a w szczególności masaż orientalny i ajurwedyjski przynoszą nie tylko ulgę, uwolnienie fizycznych napięć i relaks, ale również pomagają w uwolnieniu negatywnych emocji. Regularnie wykonywany dobroczynnie wpływa na funkcjonowanie organizmu, samopoczucie psychiczne i ogólny poziom energii.

Moją intencją jest przyniesienie jak najbardziej pozytywnych rezultatów osobie masowanej

Sama chodzę na masaże, gdyż jest to najlepszy sposób na odczucie na sobie masażu oraz weryfikacji, co przynosi najlepsze efekty. Odkryłam, że poza zastosowanymi technikami, bardzo duże znaczenie mają zaangażowanie i pozytywne intencje masażysty. Spowodowało to, że moją intencją jako masażysty jest całkowite zaangażowanie na osobie masowanej, w celu przyniesienia jej jak najlepszych rezultatów.
Rodzaj masażu dobieram indywidualnie, w zależności od oczekiwań i potrzeb. W niektórych miejscach go wydłużając przez dodanie nowych elementów. Cały czas z pozytywną intencją przyniesienia tego, czego dana osoba najbardziej potrzebuje.

Ważne jest dla mnie całkowite zaangażowanie na osobie masowanej

Chętnie rozmawiam o oczekiwaniach osoby masowanej, ale wiem, że nie wszystko musi zostać wypowiedziane i czasem sama pozytywna intencja kierunkuje energię w odpowiedni sposób.

Stawiam na naturalne produkty

Moją intencją jest, aby moje masaże były jak najlepszej jakości. Masaż orientalny, klasyczny i ajurwedyjski wykonuję przy użyciu jedynie naturalnych olejów oraz specjalnych olejów i proszków ajurwedyjskich. Dzięki temu skóra staje się dobrze nawilżona i odżywiona, a organizm otrzymuje cenne składniki. Niektóre z olejów dodatkowo wspomagają oczyszczanie organizmu z toksyn oraz regulują pracę gruczołów.

Umów wizytę: 728-088-349